Jak převést vaši ŘEČ na TEXT online zdarma!

Máte momentální inspiraci, kterou byste rádi sdělili vašim klientům formou článku nebo emailu? Nadiktujte váš obsah rovnou z patra!

První diktát, který si zamilujete. Tato stránka vám pomůže při automatizovaném přepisu textu.

Proč a kdy?

Taky se vám honí hlavou nápady a myšlenky, inspirace shůry a říkáte si, „Sakra, že jsem z toho rovnou neudělal článek na web!„?

Toto vám ušetří čas a umožní vám tvořit váš obsah rychleji z momentální inspirace. Není to úplně pro články, které potřebujete racionálně promyslet. Zkuste a uvidíte, budete potřeboval mikrofon, nebo webkameru (mívají vestavný mikrofon).

Online převodník řeči na text najdete zde:

https://dictation.io/speech

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvoří firmám weby, konverzní a prodejní trychtýře (funnely). Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a webdesignu. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Také řadě "malých" klientů realizoval weby s obraty přes 10 mil. Kč.

Chcete více klientů a méně rutiny?