fbpx

Autentická webová prezentace

Online kurz, který vám pomůže s tvorbou vlastního webu

Uvolněte svou kreativitu a přineste svůj koučink na internet pomocí tohoto jedinečného online kurzu, který vás provede každým krokem a pomůže vám dosáhnout úspěchu. 

Hledáte způsob, jak posunout svůj koučink na novou úroveň?

Máme pro vás skvělou příležitost! Náš online kurz pro tvorbu webových stránek je výjimečným průvodcem, který vám umožní vytvořit si vlastní profesionální web bez nutnosti technických znalostí. Během 34 detailně strukturovaných lekcí vám představíme jednoduché postupy, které potřebujete k vytvoření webu, který dokonale reprezentuje váš koučink. S jasnými instrukcemi a praktickými ukázkami budete mít možnost vytvořit si webovou stránku, která zaujme a přitáhne nové klienty.

Co vám kurz přinese?

  • Získáte kontrolu nad svou online přítomností
    Kurz vám pomůže vytvořit si takový web, který bude odpovídat vašim přáním a hodnotám
  • Ušetříte čas
    Místo toho, abyste si nekonečně dlouho lámala hlavu nad vymýšlením dokonalého webu, kurz vám zabere tolik času, kolik budete potřebovat. A co je nejlepší – můžete se k němu kdykoliv vrátit
  • Zvýšíte důvěryhodnost a atraktivitu
    Náš kurz vám poskytne know-how, jak vytvořit webové stránky, které budou vypadat profesionálně, moderně a budou přesně odpovídat vašemu koučinku

Toto je důležité – jak online kurz probíhá?

Je to velmi jednoduché!

Po vyplnění vstupního formuláře dostanete emailem přístup k webovým stránkám kurzu a zároveň pracovní list jako PDF soubor. Potom už je na vás, kdy s kurzem začnete.

Mezi jednotlivými lekcemi jde na webu jednoduše přeskakovat nebo se k předchozím lekcím vracet. Do pracovního listu zadáváte vaše odpovědi do předem vyhrazených políček. 

A co v kurzu najdete?

Kurz obsahuje 34 detailně strukturovaných lekcí, které jsou rozděleny do 4 modulů. V rámci těchto lekcí se dozvíte, jak nejlépe postupovat při tvorbě webu. Budete plnit úkoly a ty si zároveň zapisovat do pracovního listu v PDF formátu.

Co vás čeká v rámci jednotlivých modulů?

Modul 1 -  Kdo je váš ideální klient

Během prvního modulu si určíte, pro jaké klienty chcete stránky směřovat. Je důležité stránky tvořit pro co nejvíce konkrétní skupinu lidí a ne jen obecné. V prvním modulu si tak vytvoříte tzv. Personu, která bude co nejvíce odpovídat budoucím návštěvníkům vašeho webu, abyste tak mohla vaše potenciální klienty lépe poznat.

Modul 2 - Kdo jste vy

Je důležité vědět nejen kdo jsou vaši návštěvníci, ale také kdo jste v procesu vy sama. V druhém modulu se tedy budete věnovat otázkám, mířeným na vaši osobu. Až spojíte odpovědi z druhého modulu s odpověďmi z prvního modulu, vyjde vám z toho ta nejlepší kombinace bodů, kterou budete moci klientům nabídnout.

Modul 3 - Základ komunikace

Komunikace je klíčem k úspěchu. Je důležité, co chcete nejen vy, ale především, co od vás čekají vaši klienti. Jaké jsou jejich problémy a jak je co nejlépe řešit? Jak můžete klientům pomoci dosáhnout jejich vize? A co je důležité - jak vyzvat klienta k akci? Co má udělat po dočtení vašeho webu? Nejen těmto bodům se věnuje celý třetí modul.

Modul 4 - Doladění obsahu

Kostru obsahu už máte, teď je jen potřeba ji co nejlépe zpracovat. Poslední modul je hodně o psaní a vaší fantazii, ovšem nemusíte se bát. Budou vám k dispozici názorné příklady i ukázky, které vám mohou s psaním pomoci.

Kdo je Lukáš

Zvu vás tímto do online kurzu Autentické webové prezentace.
 

0
Let praxe
0
Klientů
0
Klientů

Co o kurzu říkají ostatní

Tato kniha byla opravdu transformační. Četl jsem to po přečtení "Světa bez stížností", také od Willa Bowena. Myslím, že nejsilnější částí knihy je skutečnost, že zlepšení našich vztahů nevyžaduje změnu jiných, ale změnu sebe sama. Je to mocný koncept, že my všichni máme sílu mít skvělé vztahy s kýmkoliv, koho si vybereme.
Tomáš
Před čtyřmi lety začal můj třiadvacetiletý syn, policista, při řízení auta krvácet do mozku. V současné době má slabou afázii, oslabenou pravou stranu a pomalejší reakce, ale stále se zlepšuje – a při tom si nikdy na nic ani slůvkem nepostěžoval. Proto jsme se rozhodli, že si pořídíme váš náramek. Když Ben dokáže přijmout svůj osud a nestěžovat si, tak to určitě zvládneme i my ostatní.
Noreen KeppleSTONINGTON, CONNECTICUT
Tak jako většina z těch, co se pustili do nestěžovací výzvy, jsem velmi rychle zjistil, kolik z toho, co běžně denně lidem říkám, jsou ve skutečnosti stížnosti. Byl to šok, když jsem si uvědomil, kolik mých slov obsahuje negativní energii – a to jsem se při tom pokládal za velice pozitivního člověka!
Marty PointerKANSAS CITY, MISSOURI
Náramek mám nasazený teprve druhý den, a samozřejmě nebudu trhat partu a jsem stále u dne č. 1 :-D. Ale už za ty dva dny jsem si u sebe všimla pár změn. Pokud se tohle se mnou děje po dvou dnech, po splnění 21 denní výzvy ze mě bude asi Budha
Hana Čemanová
Miluju tuto knihu! Takové jednoduché řešení, aby se všechno ve světě změnilo. Fakta jsou jasná a kapitoly jsou velmi zajímavé a snadno čitelné .. Pokud chcete být šťastnější, doporučuji tuto knihu !!!
Lenka
Jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četl. Všechno to dává smysl a je fajn opravu procítit, že "stěžování nikdy neřeší nic."
Hanuš

Neváhejte, nabídka je omezená!

Na nic nečekejte. Získejte přístup k našemu kurzu a začněte vytvářet profesionální webové stránky ještě dnes!

2 000 Kč

nyní jen za 200 Kč

Možná vás teď napadají tyto otázky:

Co když nemám žádné zkušenosti a technické znalosti?

Od toho tu kurz právě je! Není potřeba, abyste měla jakékoliv předchozí zkušenosti s tvorbou webu. Tento workshop vás vše naučí. A co se technické stránky týče, o to už se v případě vašeho dalšího zájmu postaráme my.

Kolik času mi kurz zabere? A je nějak časově omezený?

Kurz vám zabere tolik času, kolik budete potřebovat. Můžete si říct, že každý den uděláte například jeden celý modul nebo určitý počet lekcí. Čas si hlídáte a organizujete sama. Kurz není nijak omezený a materiály vám budou stále k dispozici.

Co když si nebudu vědět rady?

Kurz je strukturovaný tak, aby otázky každý pochopil. Obsahuje názorné příklady, které by vás měly navést správným směrem. Ovšem pokud byste si opravdu připadala zoufale, můžete mi například napsat email a já vám poradím.

Když dokončím kurz, co mám dělat dál?

Po úspěšném dokončení kurzu nezbývá nic jiného, než se obrátit opět na nás. Naše firma nabízí kompletní vyhotovení vašeho webu, které bude odpovídat vašim preferencím a souznít s vaším srdcem.

Garance

A co když se vám to nebude líbit?

Mým hlavním zájmem je vaše spokojenost. Rozumím tomu, že se mohou vyskytnout obavy ohledně toho, zda je náš kurz pro vás to pravé. Proto vám nabízím 7denní garanci vrácení peněz. Pokud během této doby zjistíte, že to není to, co jste očekávala, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši. Vaše spokojenost je pro mě důležitá a chci, abyste měli možnost vyzkoušet náš kurz bez rizika.