fbpx

Víte, jak lehce a přirozeně může plynout vaše podnikání? Zjisti váš FLOW Faktor…

Každý z nás někdy míváme pocit, že nic nejde podle plánu, všechno se zdá jako dřina. A taky jsme zažili pocit, že jsme úplně nad věcí, vše se děje lehce a přeje nám štěstěna. To je přirozený proud – FLOW.

…říká Janko Polák, světoběžník a mezinárodně zkušený podnikatelský poradce, mentor a kouč. Průkopník smysluplného podnikání a Dynamiky bohatství a talentů. Pokud čtete tento článek může to znamenat, že něco ve vašem podnikání neběží tak úplně jako po másle, nebo se chcete prostě inspirovat…

ancient-1807518_640

Udělejte si test svého FLOW v podnikání

Jednoduchý test svého FLOW si můžete udělat na stránce Flow Faktor testu. Tento Flow test jsem po technické stránce vytvářel, takže jsem se do tématu trochu ponořil. A dává mi to celé smysl.

jankoS Janko Polákem jsem měl tu čest se několikrát osobně setkat. Jako posluchač v úzkém diskuzním kruhu, i osobně během různých akcí, nebo při ranních rozcvičkách a na jeho semináři Dynamiky bohatství. Hodně mne zaujaly myšlenky o přirozenosti v podnikání. Být v proudu a nestrhat se… co víc jako podnikatel potřebuji?

Zmíněný mentor také u mne otevřel téma využití přirozeného talentu v podnikání a pákového efektu spolupráce, založené na silných stránkách. A vím, že nejsem sám, pro koho je to hodně zajímavé. A hlavně prakticky použitelné.

Jankovo jméno je úzce spjato právě s Dynamikou bohatství, která je o mnoho více než typologickým testem osobnosti. Jedná se o 8 různých profilů a cest, které pomáhají vést podnikatele správným směrem v souladu právě s jeho přirozených proudem.

Neznáte ještě svůj profil Dynamiky bohatství?

Můj profil je Tvůrce. To mi pomohlo zjistit, co je klíčové a čemu se mám ve svém podnikání primárně věnovat. V týmu mi Dynamika pomáhá zastávat ty správné role a nerozdávat kontra-úkoly :)

Trvalo mi tři roky, od doby, kdy jsem o Dynamice slyšel poprvé, do chvíle, kdy jsem si profil konečně vyplnil. Mrzí mě, že jsem to neudělal mnohem dřív. Nezáleží, jak dlouho podnikáte, určitě vám mohu doporučit zjistit svůj profil Dynamiky bohatství.

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?