fbpx

3 rychlé prostředky proti stresu

Jak reagujete, když se vám nedaří realizovat vaše plány? Ustupujete před problémy, nebo vás ve snaze užít si život brzdí úzkost?
Níže najdete 3 strategie, které vám pomohou udržet stres pod kontrolou:

Spěte déle:

V dnešní společnosti je běžné, že nedostatečně spíme, často méně než 6 hodin denně. Avšak odborníci doporučují 6-8 hodin spánku za noc nejen pro obnovení energie, ale také pro regeneraci mysli. Spánek není pouze časem odpočinku, ale i procesem uzdravení našeho těla.

Vypněte váš telefon:

Pohodlí, které mobilní telefony vnesly do našich životů, může mít dvousečný efekt. Často jsme na něm tak závislí, že se zdá, že bez něj nemůžeme fungovat. Naše mysl je neustále zahlcena zprávami, sociálními sítěmi, e-maily a podobnými věcmi, které nám stěžují hledání klidu. Doporučuje se odložit telefon alespoň 30 minut před spaním.

Vezměte si dovolenou

Nemusí to být nutně luxusní letovisko. Stačí den na pláži nebo odpoledne v parku. V podstatě kdekoliv, kde si můžete odpočinout a zbavit se myšlenek na účty, práci a všechny možné stresory. Je důležité udělat si čas pro sebe, takže to udělejte! Nemůžete dát to, co sami nemáte.

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?