fbpx

Email marketing: Jak začít posílat hromadný email profesionálně (a ne spam)

Autoresponder v podnikáníDěláte email marketing, nebo posíláte HROMADNÝ EMAIL? Chcete posílat newsletter, novinky, pozvánky, slevy nebo seriály automatických emailů zcela profesionálně?

Chcete udržovat pravidelný kontakt se svými klienty – to je důležité. Jenže pokoušet se o to pomocí Outlooku nebo Seznamácké pošty přináší problémy jak vám, tak příjemcům. Potíže se navíc s narůstajícím počtem vašich příjemců rozrůstají geometrickou řadou.

A tak pravidelně trávíš nekonečné hodiny nad manuální rozesílkou emailů, které místo jednoduchosti a radosti přináší jen otravu. Možná si myslíte, že to ani jinak nejde. Nebo už víte, že to jinak JDE, ale bojíte se, že je to drahé a nedostupné. Jak to tedy dneska je?

Vyžádaný email versus spam

 • Uznáváte, že spam je špatný, ilegální a ničí životní prostředí?
 • Souhlasíte, že vaše vlastní databáze klientů je milionkrát hodnotnější než databáze cizí, koupená nebo zapůjčená?
 • Chcete posílat své zprávy jen lidem, kteří je chtějí, vyžádali si je, očekávají je, a proto jim budou věnovat pozornost?
 • Zajímají vás statistiky, kolik lidí vůbec otevírá a čte vaše emaily?

Je-li alespoň jedna vaše odpověď kladná, přečtěte si článek pozorně celý…

Emailová aplikace, která pracuje za vás 24 hodin denně i když spíte

autoresponder na dovolenéJaké by to bylo, kdyby se vám noví zákazníci hlásili do vaší databáze sami – automaticky formulářem z vašich webových stránek? Aniž byste měli neustále práci s jejich zařazováním ručně… Chcete patřit mezi podnikatele, kteří využívají moderní nástroje? Jasně, že ano!

Chcete dodržovat zákon, GDPR, a umožnit lidem spolehlivé odhlášení z vaší databáze? A zároveň plně automaticky? Už jen to vám ušetří hodiny práce každý měsíc.

Konec bordelu v kontaktech

1. Mějte kontakty na jednom místěkvalitní databáze zákazníků je jádrem zdravého podnikání. Jestli máte kontakty uložené všude možně… máte možnost to rychle napravit.

2. Rozesílejte hromadný email spolehlivě Vrací se vám nepřijaté zprávy a různé chybové hlášky? I tohle se může hlídat automaticky samo.

3. Dodržujte zákon a GDPR… víte, že uváděním emailových adres všech vašich příjemců v kopii zprávy (kdy všem ukážete, kdo všechno zprávu obdržel) je porušením zákona o ochraně osobních údajů? Už jen tomu je důležité zabránit… přitom je to snadné.

Proč používat profesionální aplikaci pro hromadou rozesílku emailů?Dotazník

 • Máte jistotu, že správné zprávy přijdou těm správným zákazníkům.
 • Konečně máte nad vešekerou rozesílkou a nad seznamy svých kontaktů přehled a kontrolu.
 • Můžete svou databázi klientů segmentovat, třídit a to včetně automatické segmentace na základě různých podmínek.
 • Vaše know-how mohou posunout chytře řešené emailové dotazníky, poznáte lépe své klienty.
 • A představte si, jak by vaše emaily působily, kdybyste začali používat profesionální emailové šablony

Ale co vám skutečně zjednoduší život a zautomatizuje podnikání:

 • Autoresponder – automaticky rozesílané emaily (vyžádané), jednou se v aplikaci nastaví a pak už komunikace probíhá sama!
 • Emailové seriály budou chodit vašim zákazníků BEZ vaší opakované práce, zkrátka necháte automat pracovat za vás.
 • Budete rozšiřovat databázi kontaktů bezpečně, komfortně, automaticky, profesionálně a přitom jednoduše.

Být vysoce efektivní je radost!

autoresponderChci vám proto ukázat kompletní řešení – aplikaci pro váš email marketing, kterou sám používámu mnoha svých klientů. Aplikaci, kterou používají jak firmy s milionovými obraty, tak podnikatelé na volné noze. Aplikace funguje on-line a nonstop. Umožní vám dělat věci, o kterých se českým podnikatelům (a mě taky) před pár lety jen snilo. Dnes to mám vyzkoušené a prověřené v ČR i na Slovensku a 5 let praktického používání. Nyní si můžete zjednodušit podnikání taky…

Ale hlavně, vše v českém jazyce a připraveno tak, že to pochopí běžný uživatel internetu, váš asistent a podobně.

Je to zadarmo?

Pouze na 14 dní, pak bude váš účet stále přístupný, jen nebude možné nic rozesílat, než si zvolíte tarif, např. do 500 kontaktů za 1.600 Kč (+ DPH) ročně.

Doporučuji jen to, co mám osobně ověřené již od roku 2013

Já i řada mých klientů z ČR/SK používáme emailingovou aplikaci SmartEmailing. Tento skvělý nástroj můžete používat a naučit se efektivně využívat jeden z nedoceněných (a přitom zásadních) online marketingových nástrojů současnosti. Email je stále důležitý i v roce 2021.

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?