fbpx

MioWeb 3.0 – vytvářejte www stránky hravě, rychle a chytře

Co je MioWeb?

MioWeb 3.0 pomáhá snáze efektivně tvořit web zejména v podnikání. MioWeb je šablona pro WordPress s přesahem do online marketingu. Jeho jedinečností je tzv. LIVE EDITOR, který umožňuje tvořit web „živě“ a bez znalosti programování. Přestože má hotové šablony, které lze snadno přizpůsobit – velkou předností je pak možnost tvořit vlastní šablony a vlastní webdesign. Díky MioWebu můžete nový web postavit rychle a efektivně. Stejně jako celý prodejní kanál, díky úzké spolupráci (integraci) s aplikacemi SmartEmailing pro email marketing a FAPI pro automatizaci prodeje online.

Koncem roku 2018 přišla třetí generace MioWebu. Jde o český produkt a má českou podporu. Testoval jsem v předchozích letech řadu zahraničních aplikací pro tvorbu webu. Např. OptimizePress, Live Composer, LeadPages, Clickfunnels a další. Zpravidla mi vždy něco chybělo nebo šlo velmi složitě odladit vše potřebné. Proto jsem zvolil Mioweb jako svůj primární nástroj pro sebe i své klienty.

Za posledních 5 let a prošlo mi rukama více jak 70 Miowebů a v rámci nich +800 jednotlivých stránek, „landingů“, stránek webinářů, produktových či prodejních stránek, děkovacích, stránek členských sekcí a podobně. Znám jeho slabiny i skutečné přínosy velmi podrobně. Všechny mé weby běží na Miowebu. Také desítky mých klientů jej s nadšením používají.

Mioweb

Netajím, že mi přirostl k srdci, protože se mi v něm opravu dobře pracuje. Je součástí aplikací SmartSelling takže propojení se SmartEmailingem (emailovací automat) a FAPI (fakturační automat) je přednastaveno, což je velká úspora času i peněz. Díky tomu lze snáze a rychleji spustit automatizovaný marketing a prodej (funnel, trychtýř, cestu zákazníka). Neříkám, že bez práce. Jde to však výrazně snáze než vše programovat a kódovat od nuly.

Co MioWeb obsahuje a jak funguje?

MioWeb obsahuje sadu hotových šablon (i povedených). Můžete vše zároveň jednoduše přizpůsobit na míru, právě díky live-editoru. Takže si můžete svou stránku poskládat z jednotlivých elementů (nadpis, text, obrázek, tlačítko, formulář…atd.), jak potřebujete. Docílíte tak vlastního webdesignu, barevnosti a spousty dalších vychytávek.

Nemusíte se zabývat programováním, pokud chcete vytvořit prezentaci či prodejní web, a to je jeden z hlavních přínosů: žádný kód ani programování. A můžete se plně věnovat obsahu svého webu a cílům, kterých má dosáhnout. Je to jako stavebnice lego.

elementy-mioweb

Pro koho je vhodný?

Pro každého, kdo chce firemní či osobní web, blog, prodejní stránky, registrační stránky, landingy, squeeze, obsahové stránky, stránky pro kampaně, webinářové stránky, děkovací stránky, členské sekce. Pro ty, kteří hledají kvalitní základ pro internetový marketing a prodej služeb či produktů na webu. Je perfektní pro online podnikatele, kteří tvoří a prodávají online produkty, jako ebooky, videa, členské sekce…

Kdy NENÍ vhodný?

 • Není vhodný pro provoz rozsáhlého eshopu
 • Není vhodný pro speciální webové aplikace na míru
 • Není vhodný pro ty, kteří hledají řešení zadarmo

Proč jsem si Mioweb tak oblíbil?

Protože má v základu vše, co je třeba pro kvalitní web v podnikání. A jde to rychleji než dříve s klasickými šablonami a jejich kódováním. A výsledkem je krásný a profesionální web. Hodí se pro jak malé projekty, tak pro korporátní weby. Ano, používám ho i pro velké firmy a funguje to.

Čím je to celé výhodné?

Mnoho podnikatelů, které jsem potkal, mělo s webem častou negativní zkušenost. A to, že je každá úpravička webu stojí tisíce. Mioweb přesně tohle řeší. Obvyklé úpravy zvládne průměrný uživatel počítače. Mioweb je investicí do budoucna. Protože web je živý organismus. Často je třeba něco přidat, změnit, přeházet, ubrat, vylepšit, opravit, nahradit… kdyby měl každou blbost někdo programovat, tak se to o dost prodraží.

Samozřejmě, kdo neovládá kancelářský software, asi neovládne ani Mioweb. Také je důležité mít vizuální cítění, aby měl web hlavu a patu. A není to bez práce ve smyslu, že za 5 minut vyděláváš. MioWeb jen posouvá startovní čáru na dostupnější úroveň. Kromě toho je tvoření webu mnohem zábavnější.

V čem ještě MioWeb pomáhá…

 • FLEXIBILNÍ DESIGN – Jakmile poskládáš svůj web, tak je automaticky responzivní (přizpůsobený pro mobilní zařízení a tablety).
 • ČISTÝ VZHLED – šablony jsou profi, přehledné a jednoduché pro vaše publikum.
 • BLOG – můžete přidávat články a budovat svůj kredit a autoritu v oboru.
 • KAMPANĚ – můžete rozjet on-line kampaně, stejně jako světoví nebo čeští on-line marketéři.
 • ČLENSKÉ SEKCE – můžete prodávat členství a on-line produkty.
 • A/B TESTOVÁNÍ – není třeba další software, testování úspěšnější varianty již obsahuje.
 • SOCIÁLNÍ SÍTĚ – Facebook okna, LIKE tlačítka, Facebook atributy, a další přednastavení jsou tam.
 • SEO – na každé stránce lze nastavit titulek a popisek, případně lze stále používat Váš oblíbený SEO plugin, takže pohoda.

Kde Mioweb získat?

Lze jej získat na stránkách MioWebu, což je skvělá volba pro většinu lidí. Druhá možnost je získat vlastní licenci a zprovoznit systém na vlastním webhostingu (v takovém případě mi napište na Lukas@BeeDesign.cz a můžeme se o tom pobavit).

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?