fbpx

Chybí vám klíč k úspěchu?

Pokoušíte se dosáhnout svých cílů? Máte vše, co si v životě přejete? Po každém úspěchu nacházíte snazší cestu k dalším cílům? Zůstáváte klidní a trpěliví za jakýchkoliv okolností? Nebo cítíte frustraci, vztek, či zklamání z nedostatečného pokroku ve vašem životě? Pokud nežijete takový život, jaký si přejete, pak řešení spočívá ve vaší mysli!

Vaše mysl se skládá ze dvou částí: vědomé logické části a nevědomé části. Vědomá mysl je ta část mysli, kterou právě nyní používáte ke čtení a analýze těchto slov. Na druhé straně nevědomá část mysli je ta, která interpretuje symboly na této stránce a říká vám, co představují. Tato část mysli je mnohem silnější, než si mnozí lidé uvědomují, a může vám být zázračným způsobem nápomocná.

Vše, co se kdy ve vašem životě stalo, je uloženo někde v podvědomí. To je jakýsi sklad všech vašich vzpomínek a emocí. Tento aspekt podvědomí je nesmírně důležitý. Je nezbytný pro rychlý přístup k uloženým informacím, abyste mohli například najít cestu domů, zapamatovat si jména a tváře, nebo vykonávat svou práci. Existuje však také temnější stránka této schopnosti.

Vaše podvědomí neuchovává pouze užitečné informace, ale také silné emoce spojené s určitými událostmi. Například může uchovávat pocity bolesti a strachu z přiblížení ruky k ohni. Když se dostanete příliš blízko k ohni a cítíte teplo na kůži, vaše podvědomí vás okamžitě upozorní pocitem strachu. Tento mechanismus je zde proto, aby vás chránil, a funguje velice efektivně. Stejně tak může podvědomí přehrávat pozitivní emoce spojené s určitými situacemi – vzpomeňte si na okamžik, kdy jste uviděli svého partnera nebo dítě, slyšeli krásnou hudbu nebo ucítili vůni, která vás okamžitě vrátila zpět v čase do chvíle, kdy jste prožili silné, emocionální okamžiky.

Můžeme si tedy myslet na podvědomí jako na plně interaktivní videorekordér. Věci, které se v našem životě dějí, jsou zaznamenány a později přehrávány, když se k těmto vzpomínkám dostaneme. Nicméně, problém může vzniknout, když podvědomí přistupuje k nesprávným nebo nevhodným emocionálním vzpomínkám, když se ocitneme v nových situacích. Pokud bylo podvědomí „naprogramováno“ negativními emocemi nebo negativním sebeobrazem, může nám přehrát tyto vzpomínky, když se pokoušíme o něco nového nebo se snažíme překročit hranice naší komfortní zóny.

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?