fbpx

Dělejte to, co vás baví

Jistě se vám často stalo, že se vás někdo v mládí zeptal: „Čím chceš být, až vyrosteš?“ Tato otázka nás provází od dětství, a každý z nás na ni musel alespoň jednou odpovědět. Naše sny a ambice se s věkem měnily, ale jedna věc zůstala nezměněna: touha dělat to, co vás baví a naplňuje.

Život nás vede různými směry, často nás zavádí do rolí, které ne vždy odpovídají našim snům. Každodenní povinnosti, rodinné záležitosti a pracovní rutina nás mohou odklonit od cesty za našimi vášněmi a touhami.

Během své kariéry jsem si osvojil jednu klíčovou lekci: „dělejte to, co vás baví“. Proč je to tak důležité? Protože, když pracujete na tom, co vás baví, zvyšujete svoji šanci na opravdové štěstí. Vaše práce se stává inspirativní a život samotný bude plný vzrušujících možností. Začnete se tím nadšeně bavit s ostatními lidmi a vaše zážitky na této cestě získávají na hodnotě. Během této cesty potkáte zajímavé lidi, a všichni vaši úspěšní kolegové budou mít jednu společnou věc: vášeň pro to, co dělají.

Měl jsem tu čest potkat lidi, kteří dělají to, co je naplňuje a baví. Někteří z nich založili vlastní podniky na základě svých vášní a v závislosti na tom dosáhli úspěchu. Tento úspěch může zahrnovat osobní uspokojení nebo dokonce i finanční výhody. Ačkoliv to pro ně neznamenalo okamžité bohatství, jejich odhodlání a láska k tomu, co dělají, je vedly k úspěchu.

Je samozřejmé, že žádná práce ani podnikání nejsou bez obtíží. Klíčové je však dělat to, co vás baví, a mít k tomu vášeň. To vás posiluje a přináší vám štěstí. Pokud se zrovna nacházíte v situaci, kde nejste spokojeni s prací, není třeba zoufat. Může trvat chvíli, než najdete svou pravou vášeň a směr, ale nepřestávejte hledat. Jakmile to najdete, vaše cesta bude mnohem smysluplnější a šťastnější. Neohlížejte se zpět, ale směřujte dopředu k tomu, co vás baví, a věřte mi, nikdy toho nebudete litovat.

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?