fbpx

Vysoká očekávání

Očekávání hrají v našem životě klíčovou roli a mají podstatný vliv na to, jak náš život probíhá. Jak vnímáte budoucnost? Máte v ní jasno, jste plni optimismu, nebo se na ni díváte s nejistotou a strachem z toho, co přinese? Pro většinu z nás je budoucnost záhadná, a to nám může bránit vidět světlé stránky života.

Všichni máme očekávání týkající se našeho života. Tato očekávání nejen utvářejí náš život, ale také určují, co jsme ochotni přijmout. Očekávání jsou silnou emocionální silou, ale málokdo ví, jak s nimi pracovat. Co jasně a s jistotou očekáváme, to se nám stává. Očekávání vytvářejí stav mysli, kdy je naše představa o budoucím dění tak silná, že ji cítíme, i když ještě není plně realizována. Očekávání fungují jako neviditelný magnet, který nás přitahuje k tomu, co si představujeme. Když něco očekáváme, aktivujeme svou mysl a nervovou soustavu, abychom dosáhli toho, co si představujeme. Rozdíl mezi jednoduchým přáním a očekáváním tkví v tom, že očekávání nepřipouští možnost selhání. Zaměřujeme se pouze na úspěch.

Když očekáváme s jistotou, nenecháváme prostor pro pochybnosti. Očekávání nás posilují a pomáhají nám překonat překážky. Je to podobné situaci těhotné ženy. I když existují nejistoty ohledně detailů, je si jistá, že porodí dítě, a ne něco nepředvídatelného. Tento pocit ji provází celé těhotenství, i přesto že dítě ještě nemůže fyzicky držet v náručí. To by mělo být podobné vašemu postoji vůči životu. Když očekáváte to, co doopravdy chcete, měníte celý svůj myšlenkový rámec.

Očekávání vám dodávají sílu a důvěru, abyste se odhodlali a dosáhli toho, co si přejete. Abyste dosáhli toho, co očekáváte, musíte se rozhodnout, že už nikdy nepřijmete méně, než co si zasloužíte. Rozdíl mezi špatnými a vynikajícími výsledky spočívá v tom, jaké očekávání máte.

Očekávání nepožadují žádné zvláštní dovednosti nebo znalosti. Stačí se rozhodnout, že budete očekávat to nejlepší. Očekávání vás motivují k dosažení cílů, směrují vás k úspěchu a poskytují vám více možností dosáhnout toho, co si přejete.

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?