Překvapí i vás? Dokonalá Doména je konečně na světě!

Byla to dlouhá a náročná cesta. A konečně je mezi námi! Kdo? Můj nový projekt s názvem Dokonalá Doména! Je to e-kniha (PDF) a pracovní sešit a nejen to. Slibuje, že vám pomůže objevit a navrhnout skvělou doménu pro váš web.

Prostě doménový pomocník. Průvodce volbou správné domény. Přehledná e-kniha, na kterou jste čekali, pokud hledáte název pro svůj web. Rádce, který vám dá hromadu nápadů, když hledáte jméno pro svůj online projekt, pro svou doménu.

Dokonalá Doména

Změní úhel pohledu

Domény, to je alchymie. Dnes máte jistě svůj úhel pohledu na výběr domény. Dokonalá Doména vám představí dalších devět! Navíc obsahuje pracovní sešit, který vás hledáním názvu krok-za-krokem provede. Nemůžete selhat. Nemůžete nenajít spoustu výborných nápadů, jakmile si tohle projdeš.

Co vám ebook Dokonalá Doména přinese?

Nové nápady na domény, zaručeně. Také nové možnosti, zajímavé myšlenky a inspirace, které jste doposud neviděl, které však mohou hodně změnit. Praktické příklady, na těch je kniha postavena především – na praktičnosti a využití v praxi.

Jednoduchý, čtivý, okamžitě použitelný

paperbackstack_800x800Průvodce jsem vyvíjel několik měsíců a dal jsem si hodně záležet, aby byl prostě na jedničku. Víte, jsem tak trochu hračička a do jisté míry perfekcionista. Dal jsem 100 % do toho, aby vás můj ebook překvapil svou čtivostí, jednoduchostí a okamžitou použitelností.

Kromě toho samozřejmě obsahuje také pokročilejší strategie, pro fajnšmekry. V zásadě je však jednoduchý a použitelný pro každého, kdo potřebuje název svého webu.

Nový ebook + bonusy získáte na www.DokonalaDomena.cz/ekniha

– Lukáš

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?