fbpx

Jak z nerozluštitelné změti písmen vaší www adresy okamžitě vybrousit poutavý a čitelný název

Propaguj svou webovou adresu formou www.nazevmojifirmy.cz nebo WWW.NAZEVMOJIFIRMY.CZ …?

Možná jste dodnes tento – na první pohled –  „detail“ přehlížel. Pro mnoho lidí je ale takto napsaná www adresa jen nerozluštitelným shlukem písmen.

Jak takovou doménu zprůzračnit? Jak jí přizpůsobit oku, aby byla více jasná, poutavá a lépe zapamatovatelná? Řešení je v tomto případě jednoduché.

Stačí, když…

při uvádění názvu vaší domény začnete používat Velká Písmena Na Začátku Slov. A hned bude vaše Doména Jasnější!

Konkrétně v příkladu výše byste použili www.NazevMojiFirmy.cz.

Případně byste si registrovali i variantu domény s pomlčkami. Pomlčky název webové adresy také vizuálně zpřehledňují.

Můžete si případně pomlčkovou variantu www.nazev-moji-firmy.cz nechat nastavit jako tzv. alias domény nebo přesměrování domény a vlastnit obě varianty – s pomlčkami i bez. Tím zároveň ochráníte svou doménu i značku před konkurencí.

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?