Automatizujte vaši firmu než vás snědí zaživa

Automatizujte veškeré procesy ve vaší firmě, které jen můžete

Jinak to budete mít velmi těžké ve srovnání s těmi, kterým firma pofrčí na automat. Všechny prosperující firmy už mají své automatizace a využívají lidských zdrojů už jen tam, kde je to nezbytné. Mají automat na peníze. Automaty místo zaměstnanců. Automaty místo manuálů. Nesnažte se urvat holýma rukama práci, kterou už jinde zastane důmyslný software či robot s kadencí terminátora.

Rukama už to neurvete

Člověk se rukama nemůže kvantitou a dříve či později kvalitou vyrovnat automatu. Ale může si robota (aplikaci, software) pořídit a naprogramovat. Jako technicky vnímavý člověk vidím, jak to kolem sviští. Dělám v tom každý den. Už to není prča, jako před deseti lety. kdy automaty používaly jen větší firmy. Dnes už je může mít každý a je v tom velká příležitost.

My vám pomůžeme přinejmenším s těmito:

  • online přivádění zákazníků
  • online ohřívání studených kontaktů
  • online objednávky
  • online rezervace
  • automatické párování faktur a plateb
  • platby kartou a párování platem
  • automatizované doručení online produktů
  • automatická komunikace 1:1 se zákazníky přes email, SMS a další kanály1
  • řada dalších procesů, které lze vyřešit online.

Není mnoho důvodů stát opodál v otázkách automatizace firemních procesů. Zvu vás dnes k tomu, nad tím chvíli uvažovat. A nechat nové myšlenky pracovat, než vás napadne, co vše to může znamenat právě pro vás a růst vaší firmy.

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?