Říkám to pořád!

Říkám to pořád!

Automatizujte veškeré procesy ve vaší firmě, které jen můžete. Automatizujte veškeré procesy ve vaší firmě, které jen můžete. AUTOMATIZUJTE veškeré procesy ve vaší firmě, které jen můžete! A jestli jste teprve OSVČ, tak to pro vás platí taky, jinak vás sežerou zaživa.

Automatizujte.

Jinak možná nepřežijete post-apo-covid dobu, když už budou všichni online a všem pofrčí na automat, co jen půjde. Všechny prosperující firmy už to mají. Mají automat na prachy. Automaty místo zaměstnanců. Automaty místo manuálů. Nesnažte se urvat rukama práci, kterou u konkurence dělá robot s kadencí Arnolda Švarcíka.

Robota rukama neurveš

Člověk se rukama nemůže kvantitou vyrovnat automatu, ale může si robota pořídit a naprogramovat. Včera bylo pozdě. K čertu já vás nechci strašit, jen prostě vidím, jak to kolem sviští, jako svišti po strništi. Dělám v tom každý den. Už to není prča, jako před pěti deseti lety. Říkám ti to jak to je, za to si mě platíš svou pozorností v tento moment.

My mám pomůžeme přinejmenším s těmito:

  • online objednávky a rezervace na webu
  • automatické párování faktur a plateb
  • platby kartou
  • automatická komunikace se zákazníky email, SMS
  • a kopec dalších věcí co se dají dělat online.

Hawk, konec článku. Váš Luky.

Lukáš Juhász
Tvoříme firmám a podnikatelům weby a prodejní kanály (trychtýře, funnely) na platformách WordPress, Mioweb, Divi, Elementor, SmartEmailing, SimpleShop, FAPI a další. Přinášíme praktická i hotová řešení pro automatizaci prodeje online.

Chceš spustit online prodej?

Chceš poskytovat služby a produtky a vydělávat online?