VIDEO: Podnikání z pláže? Jak se můžete dostat na vaši pláž

Podnikání z pláže? Jak se můžete dostat na VAŠI pláž

Podnikání z pláže trochu jinak. Úspěch v podnikání se často spojuje s drinkem na pláži, lehátkem… ale co když to máte jinak? Chcete začít podnikat naplno a získat první ZAJÍMAVÉ klienty a prostě rozjet to svoje.

Možná, jako kdysi já… zůstáváte v práci, která už vám kromě peněz hlubší naplnění nepřináší. Vím, že není snadné to rozseknout… Trvalo mi 5 let sebrat odvahu a změnit scénář svého života. Bolelo to.

Takže, co když člověk touží dělat to co ho baví, mít dost času na rodinu, přátelé, své zájmy a nemít přitom starosti o peníze? Tak na to jsem ještě zcela nepřišel :) Pokud jde o mou zkušenost, musel jsem se naučit:

  • pracovat efektivně, být organizovaný a soustředěný, zavést řízení projektů, nastavit automatizaci a další aplikace, které automatizují či zjednodušují vše co se dá.
  • pohřbít zlozvyky (tzv. prokrastinaci, lelkování, zprávičky, facebooky, vyrušování…) a mít klid na práci,
  • zavést návyky vedoucí k pozitivním výsledkům, nastavit upomínací aplikace, mít trenéry a kouče,
  • posílit víru v sebe, důvěru, že život sám vždy ukáže cestu dál,
  • a hlavně klientům přinášet hodnotu. Jinými slovy: vykročit na cestu stát se expertem ve své oblasti.

Bylo třeba někde začít a udělat něco navíc než obvykle a pracovat i zadarmo. A vy to můžeš udělat taky. Kde jsem začal? Zde přichází ke slovu video výše. První kroky, které mi přinesly zásadní změnu v mém podnikání.

Po shlédnutí videa doporučuji článek Automatizovaný Magnet na zákazníky

Lukáš Juhász
20 let v oboru a zakladatel WebFunly s.r.o. S úzkým týmem expertů tvoří firmám kvalitní weby a konverzní a prodejní trychtýře (funnely) napříč online platformami. Přináší praktická řešení pro automatizaci online marketingu, prodeje a příjemný webdesign. Spolupracuje s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně nebo Palladium. Několika "malým" klientům realizoval weby s obraty přes deset mil. Kč.

Lukáš Juhász

20 let tvořím weby, zakladatel WebFunly s.r.o.
S úzkým týmem expertů tvořím firmám weby, eshopy a konverzní či prodejní trychtýře (funnely). Přináším praktická řešení pro automatizaci online marketingu a prodeje. Spolupracuji s klienty jako ŘSD ČR, Janské Lázně a spolupracuji s malými středními, i menšími firmami. Kladu důraz na osobní přístup a baví mě spolupráce v přátelském duchu.

Chcete více klientů a méně rutiny?